Opýtajte sa na sortiment:

032/6582 106

Party stany na akúkoľvek príležitosť

Navrhujeme, vyrábame a montujeme široký sortiment PVC výrobkov (z PVC plachtoviny) na rozličné príležitosti. Prenájom stanov akýchkoľvek rozmerov, nafukovacie atrakcie pre najmenších, plošná reklama a autoplachty za výborné ceny... to všetko a omnoho viac nájdete v ponuke našich výrobkov a služieb. Oslovte nás ešte dnes a my Vám vytvoríme predbežnú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.


LAUGART Trenčín

LAUGART - spoločnosť zameraná na výrobu a spracovanie PVC plachtoviny a prenájom stanov vznikla v roku 1993 ako výrobca autoplachiet pre slovenský trh. Neskôr rozšírila svoju činnosť o realizáciu prestrešených terás, letných záhrad a športových objektov. V roku 1999 začala firma realizovať väčšie plachtové stavby metódou predpínaných systémov.


Z histórie spoločnosti alebo čo zahŕňa pojem spracovanie PVC plachtoviny

Pri realizovaní membránove architektúry zabezpečujeme sn projektantmi kompletnú dodávku jednotlivých stavieb, nafukovacie objekty pre reklamu a zábavu, zameriavame sa taktiež na výrobu stanov a stánkov systému M50, vrátane hliníkových konštrukcií. Počas rokov 1999 - 2000 sme začali využívať možnosti technických textílií a po prvý krát sme zrealizovali deliace steny pre výrobné a skladové haly, elastické stropy pre administratívne a spoločenské priestory. Neskôr sme portfólio služieb doplnili o protislnečnú ochranu administratívnych budov a rodinných domov. Aktuálne taktiež prenajímame stany a nafukovacie atrakcie.


Ako doručujeme vyrobené PVC produkty?

Výrobky expedujeme cez vlastný vozový park, v niektorých prípadoch využívame i služby dopravcov a kuriérov.

Záruka na nami poskytované produkty a služby sa posudzuje podľa konkrétneho výrobku a diela v rozpätí od 2 - 5 rokov.


Party stany Trenčín - stan na párty